czwartek, 2 sierpnia 2012

KSIĘGI ŚLUBNE

Witam wieczorową porą.
Przedstawiam księgi ślubne z tagiem mojego pomysłu.Okładka księgi twarda oklejona papierem Gold majestic,kartki z białego gładkiego papieru wizytówkowego, brzegi potuszowane brązowym tuszem latarni morskiej,ozdobione dziurkaczem brzegowym MS Garden trelis oraz silver pearl.Kwiaty wykonane z różnych papierów, marszczone na mokro,po wyschnięciu układane i sklejane.Wycięte z wykrojników z zestawu: Marianne Design LR0196,CR 1201,ramka i kwiatki LR 0111,listki z LR0162,bluszcz i domek z LR0206,duży motyl LR0115,mały JOY 0027,border LR0202  .Nakropione glossy acents i ozdobione brokatem w kleju.Digistempelek Jolig. Całość podklejona kostkami dystansowymi. Wysuwany tag z kieszonką na karteczkę z życzeniami i/lub prezent : )
Druga księga wykonana w ten sam sposób, z różami zrobionymi samodzielnie bez żadnego wykrojnika.Ozdobione brokatem w kleju i glossy acents.
Sukienka wytłoczona borderem MD LR 0202 ,  ozdobiona złotym brokatem w kleju oraz stempelkiem ,,pismo".Zawieszona na wieszaku z zielonego drutu florystycznego.Całość podklejona kostkami dystansowymi, ozdobiona samoprzylepnymi kryształkami, koronką i  silver perlem.Wykrojnik MD LR0112.


Księgi zgłaszam na wyzwanie Scrap Marketu.2 komentarze: